Особлива информація емітента від 12 вересня 2012р.

     На підставі пропозиції основного акціонера - рішенням наглядової ради ПАТ “УКРНДІХІММАШ” від 12.09.2012р. Марко Дмитра Богдановича призначено головою правління ПАТ “УКРНДІХІММАШ” з 13.09.2012р. строком на три роки. Частки у статутному капіталі нема. Інформації про наявність непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини нема. Останнє місце роботи - перший заступник генерального директора ПАТ “УКРНДІХІММАШ”. Попереднє місце роботи - начальник управління персоналу ПАТ завод “Павлоградхіммаш”.

     Рішенням наглядової ради ПАТ від 12.09.2012р. в зв’язку з розірванням контракту за згодою сторін Домущея Геннадія Тимофійовича звільнено з посади голови правління, генерального директора ПАТ “УКРНДІХІММАШ” з 12.09.2012р. Перебував на посаді голови правління, генерального директора ПАТ 1 рік, чотири місяці. Частки у статутному капіталі нема. Інформації про наявність непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини нема. Останнє місце роботи - голова правління, генеральний директор ПАТ “УКРНДІХІММАШ”. Попереднє місце роботи - голова правління ПАТ завод “Павлоградхіммаш”.

 
Проектирование оборудования для химической, нефтехимической, нефтеперерабатывающей, газовой и других отраслей промышленности: